Weź udział w projekcie „Eksplozja Młodzieżowych Inicjatyw”

15.10.2021

Weź udział w projekcie „Eksplozja Młodzieżowych Inicjatyw”

Stowarzyszenie „ZMW” w ramach projektu „Eksplozja Młodzieżowych Inicjatyw” ma przyjemność zaprosić do udziału w projekcie młodzież w wieku 13-24 lat z terenu powiatu leszczyńskiego (gminy: Święciechowa, Rydzyna, Lipno, Włoszakowice, Wijewo, Osieczna oraz Krzemieniewo). Więcej informacji poniżej.

Dlaczego warto zgłosić się do udziału w projekcie?
– dowiesz się jak być dobrym liderem i w jaki sposób angażować innych do wspólnego działania
– poznasz w jaki sposób działają i co robią młodzieżowe organizacje
– zainspirujesz się ciekawymi pomysłami na działania w Twojej lokalnej społeczności
– nauczysz się planować i organizować ciekawe inicjatywy oraz w jaki sposób tworzy się projekty
– zaangażujesz swoich kolegów i koleżanki by wspólnie przygotować inicjatywę
– zdobędziesz 2000 zł na realizację społecznej inicjatywy
– poznasz pełnych energii ludzi oraz nawiążesz nowe znajomości
– weźmiesz udział w trzydniowej wizycie studyjnej

W jaki sposób należy się zgłosić?
Zapraszamy do zgłaszania się reprezentantów organizacji młodzieżowych, szkolnych kół wolontariatu, młodzieżowych rad, szkół podstawowych, ponadpodstawowych i studentów, grup nieformalnych oraz każdą młodą chętną do działania osobę.

Nagraj maksymalnie 60 sekundowy filmik w którym przedstawisz dlaczego chciałbyś wziąć udział w projekcie oraz wypełnij krótki formularz zgłoszeniowy dostępny TUTAJ. Zgłoszenie należy wysłać na adres e-mail: zmw.redakcja@gmail.com .

Na Wasze zgłoszenia czekamy tylko do 31 grudnia 2021 r. do godz. 23:59! Przekonaj Kapitułę Konkursu, że to właśnie Ty powinieneś/powinnaś wziąć udział Eksplozji Młodzieżowych Inicjatyw! Do udziału w projekcie zakwalifikowanych zostanie tylko 10 osób. Każdy z młodzieżowych liderów zakwalifikowanych do projektu otrzyma indywidulaną pomoc i wsparcie doświadczonych specjalistów. Zadaniem lidera/ki będzie także zaangażowanie 6 młodzieżowych wolontariuszy/ek oraz partnera (np. szkołę, organizację pozarządową, instytucję). Inicjatywy będą mogły się odbywać w terminie 01.04.2022 – 30.09.2022 r. Wszystkie działania w ramach projektu zaplanowano do 31.12.2022 r.

Więcej informacji oraz na wszelkie pytania odpowiada koordynator projektu Mikołaj Kostaniak pod numerem telefonu 516 246 364 lub pod adresem e-mail zmw.redakcja@gmail.com . Udział w projekcie jest bezpłatny.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY – TUTAJ

Projekt Eksplozja Młodzieżowych Inicjatyw realizowany jest z dotacji Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego z Funduszy EOG.

 

źródło:

www.przybyszewo.pl