Samuel Kulczycki spotkał się z uczniami Szkoły Podstawowej w Dąbczu

29.11.2021

Samuel Kulczycki spotkał się z uczniami Szkoły Podstawowej w Dąbczu

Aktualny wicemistrz Europy juniorów – Samuel Kulczycki oraz aktualny mistrz Polski kadetów – Alan Kulczycki wzięli udział w pokazowej lekcji tenisa stołowego „Spotkaj się z Mistrzem w swojej Szkole”, która odbyła się w Dąbczu.

 

Klub Sportowy Wamet Dąbcze po raz kolejny otrzymał od Polskiego Związku Tenisa Stołowego w Warszawie organizację eventu „Spotkaj się z Mistrzem w swojej Szkole”. Poprzednie dwie edycje odbyły się w grudniu 2020 roku w Dąbczu (gościem specjalnym był Jakub Kosowski, w przeszłości złoty medalista IMP seniorów) oraz w październiku 2021 roku w Rojęczynie (pokazową lekcję poprowadziła Sandra Kozioł, brązowa medalista IMP w grze podwójnej).

 

W miniony poniedziałek gośćmi specjalnymi lekcji tenisa stołowego w Szkole Podstawowej w Dąbczu byli Samuel, Alan i Szymon Kulczyccy.

Pierwszy z nich na co dzień występuje w barwach TTF Liebherr Ochsenhausen w niemieckiej Bundeslidze, a drugi reprezentuje barwy Poltarex Pogoni Lębork w LOTTO Superlidze. Najstarszy z rodu – Szymon w przeszłości prowadził z powodzeniem zespół Gorzovii Gorzów Wielkopolski w rozgrywkach Superligi.

 

Podczas 45-minutowych zajęć tenisiści stołowi pochodzący z Gorzowa Wielkopolskiego zaprezentowali uczniom tajniki gry w tenisa stołowego.

Na koniec każdy z uczestników wydarzenia otrzymał upominki przygotowane przez Polski Związek Tenisa Stołowego oraz mógł zagrać kilka akcji z reprezentantami Polski.

 

 

 

Klub Sportowy Wamet Dąbcze