Konkurs „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy”.

Konkurs „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy”.

20.03.2024

Konkurs „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy”.

Wystartowała kolejna XXI edycja konkursu „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy”, organizowanego przez Business Centre Club (BCC) we współpracy z Ministerstwem Finansów (MF) oraz Krajową Administracja Skarbową (KAS) kierowana do wszystkich przedsiębiorców.

Konkurs „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy” to ogólnopolski projekt organizowany przez Business Centre Club od 2002 roku, który ma wyłonić najlepiej funkcjonujące i najbardziej przyjazne urzędy skarbowe w kraju.

Jego celem jest propagowanie dobrych praktyk w zakresie obsługi klienta, poprawianie komunikacji oraz budowanie relacji opartych na życzliwości i profesjonalizmie między administracją skarbową a przedsiębiorcami. Tytuł „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy” jest wyróżnieniem przedstawicieli biznesu dla urzędów skarbowych i ich pracowników. Urząd Skarbowy nie musi  i nie powinien być dla przedsiębiorcy wrogiem czy zagrożeniem, ale raczej sprzymierzeńcem  i kompetentnym partnerem.

W ramach konkursu przedsiębiorcy wypełniają ankiety w formie elektronicznej, w których oceniają jakość obsługi podatnika, łatwość komunikacji oraz kompetencje pracowników urzędów.

Z tego względu serdecznie zachęcamy i zapraszamy do udziału w ankiecie konkursowej, która będzie dostępna do końca marca 2024 r.

Link do ankiety >>

Każda opinia ma znaczenie i umożliwia poprawę jakości usług urzędów.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu dostępne są na stronie internetowej Business Centre Club