Złote Gody 2019

26.11.2019

Złote Gody 2019

Burmistrz Miasta i Gminy Rydzyna uroczyście wręczył w imieniu Prezydenta RP „Medale Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” parom, które w tym roku obchodzą 50. rocznicę zawarcia związku małżeńskiego.

Prezydent Andrzej Duda przyznał medale Państwu: Danucie i Janowi Adamkom, Teresie i Kazimierzowi Angierom, Zofii i Wawrzynowi Bartkowiakom, Genowefie i Julianowi Bibersteinom, Sewerynie i Andrzejowi Dominiakom, Agacie i Zenonowi Gabryszakom, Zofii i Tadeuszowi Gajewskim, Cecylii i Czesławowi Górczakom, Halinie i Józefowi Gumulom, Teresie i Tadeuszowi Klemczakom, Urszuli i Gabrielowi Kłakom, Aurelii i Janowi Mądrym, Anieli i Antoniemu Pietrzakom, Zofii i Mieczysławowi Piotrowiakom, Urszuli i Stanisławowi Połomskim, Anieli i Władysławowi Poślednikom, Halinie i Stanisławowi Rudzikom, Teresie i Marianowi Sternom, Irenie i Czesławowi Tomkowiakom, Krystynie i Janowi Wojtyczkom, Urszuli i Stanisławowi Zamelkom, Rózy i Stanisławowi Żakom.

Uroczystość uświetniły występy grupy „Tygryski” z Przedszkola Kolorowy Wiatraczek w Rydzynie.

Wszystkim jubilatom życzymy jeszcze wielu kolejnych, szczęśliwych chwil i dużo zdrowia, aby móc spotkać się przy okazji następnych jubileuszy.