Wartościowy, nieodpłatny cykl szkoleń

25.09.2020

Wartościowy, nieodpłatny cykl szkoleń

 

Zastanawiacie się czasem dlaczego o innych organizacjach głośno w prasie, mediach społecznościowych i tradycyjnych a Wasza jest jakby w cieniu? Przed nami wartościowe wydarzenie, które z pewnością stanowić będzie znakomite źródło wiedzy na temat komunikacji i zaowocuje zwiększeniem widoczności i rozwojem Waszych stowarzyszeń, fundacji i przedsiębiorstw.

Serdecznie zapraszamy do udziału w cyklu szkoleniowym „Szkoła Komunikacji”. Szkolenia odbywać się będą przez miesiąc, w czwartki od 8 do 29 października, bezpośrednio i w formie online.

Cykl „Szkoła komunikacji” obejmuje 4 szkolenia:

  1. 8.10. w godz. 9.30-13.30„Wizerunek organizacji społecznej – warsztat o podstawach komunikowania”. Szkolenie poprowadzi specjalistka ds. komunikowania w Centrum PISOP, ekspertka w zakresie rozwoju lokalnego i partnerstw, Justyna Schaefer-Kurkowiak. Szkolenie odbędzie się w Lesznie w restauracji „Mała Latte”, ul. Armii Krajowej 15.

 

  1. 15.10. w godz. 9.30-15.30„Logo, ulotka, baner – warsztat online z tworzenia grafik w programie Canva”. Tajniki tworzenia prostych projektów graficznych, podczas warsztatu online, odkryje przed Państwem Piotr Kotlarek, doradca oraz administrator na profilach socialmediowych Centrum PISOP oraz strony pisop.org.pl.

 

  1. 22.10. w godz. 9.30-15.30„Prasa, radio, telewizja – warsztaty o współpracy z mediami” warsztaty poprowadzą Justyna Schaefer-Kurkowiak oraz dziennikarka Radia Poznań Wanda Wasilewska. Warsztaty odbędą się w Lesznie w restauracji „Mała Latte”, ul. Armii Krajowej 15.

 

  1. 29.10. w godz. 9.30-13.30 – „Komunikacja w Internecie – warsztaty online o budowaniu wizerunku w sieci” poprowadzi Magdalena Owsiana, Senior PR & CSR Manager, która od siedmiu lat buduje markę Cognifide jako odpowiedzialnego pracodawcy, dba o relacje i komunikację zewnętrzną firmy, a także o tworzenie przyjaznej oraz kreatywnej kultury organizacji.

Do udziału w spotkaniach online konieczne jest posiadanie urządzenia (komputera, laptopa) z dostępem do Internetu oraz głośników lub słuchawek. Nie jest wymagana instalacja dodatkowego oprogramowania. Webinarium działa poprawnie pod przeglądarkami FireFox, Chrome, Opera i Safari. Nie zalecamy korzystania z urządzeń typu smartfon lub tablet, gdyż mogą pojawić się problemy techniczne z połączeniem.

Spotkania osobiste  w trosce o zdrowie wszystkich uczestników odbędą się  przy zachowaniu wszystkich koniecznych procedur bezpieczeństwa.

Szkolenia w ramach „Szkoły komunikacji” organizowane są w ramach Leszczyńskiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej.

Formularze zgłoszeniowe przyjmuje i szczegółowych informacji udziela Magdalena Wróblewska pod adresem e-mail magdalena.wroblewska@pisop.org.pl oraz nr tel. 65 52078 86, 534 202 744.

Serdecznie zapraszamy!

 

Formularz_zgloszeniowy PISOP