Spotkali się z mistrzem w Rojęczynie

02.11.2021

Spotkali się z mistrzem w Rojęczynie

 

Gmina Rydzyna po raz drugi była gospodarzem akcji „Spotkaj się z Mistrzem w swojej szkole”. Tym razem specjalny pokaz tenisa stołowego, w którym udział wzięła brązowa medalistka Indywidualnych Mistrzostw Polski w grze podwójnej – Sandra Kozioł, odbył się w Rojęczynie.

 

W piątek uczniowie Szkoły Podstawowej w Rojęczynie, gdzie od kilku tygodniu prowadzone są treningi tenisa stołowe w ramach programu „Pingpongowe Marzenia”, uczestniczyli w specjalnej lekcji tenisa stołowego z udziałem zawodniczek Klubu Sportowego Wamet Dąbcze – Sandry Kozioł i Agaty Domańskiej.

W pierwszej części pokazu tenisistki stołowe zaprezentowały standardowe zagrania z zajęć treningowych, a następnie Sandra Kozioł opowiedziała o swojej karierze tenisistki stołowej, klubach w których występowała i miejscach, które dzięki grze zwiedziła. Na koniec spotkania zawodniczki udzieliły wskazówek i pomagały dzieciom w grze w tenisa stołowego.

 

Klub Sportowy Wamet Dąbcze po raz drugi był organizatorem eventu „Spotkaj się z Mistrzem w swojej szkole”. Przed rokiem pokazowa lekcja tenisa stołowego odbyła się w Dąbczu a jej gościem specjalnym był Jakub Kosowski, w przeszłości Indywidualny Mistrz Polski w grze pojedynczej.

 

 

Klub Sportowy Wamet Dąbcze