Ogólnopolski konkurs „Obraz a słowo”

29.05.2014

Ogólnopolski konkurs „Obraz a słowo”

Muzeum Górnośląskie w Bytomiu ogłosił wyniki X edycji Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego „Obraz a słowo. Literacki opis dzieła malarskiego.”

Po raz kolejny duży sukces odnieśli uczniowie Gimnazjum im. Sułkowskich w Rydzynie. Tym razem były to uczennice klasy II i III. II miejsce zajęła Emilia Prus z klasy III, a III miejsce Kinga Pazoła z klasy II.

Zainteresowanych zachęcamy do spojrzenia na obraz K. Krzyżanowskiego „Fortepian”, ponieważ na temat tego dzieła uczennice pisały pracę literacką w formie eseju. Jak stwierdzili jurorzy – „Poziom prac był – jak zwykle – bardzo wysoki”. Laureatkom serdecznie gratulujemy.Muzeum Górnośląskie w Bytomiu ogłosił wyniki X edycji Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego „Obraz a słowo. Literacki opis dzieła malarskiego.”
Po raz kolejny duży sukces odnieśli uczniowie Gimnazjum im. Sułkowskich w Rydzynie. Tym razem były to uczennice klasy II i III. II miejsce zajęła Emilia Prus z klasy III, a III miejsce Kinga Pazoła z klasy II. Zainteresowanych zachęcamy do spojrzenia na obraz K.Krzyżanowskiego „Fortepian”, ponieważ na temat tego dzieła uczennice pisały pracę literacką w formie eseju. Jak stwierdzili jurorzy – „Poziom prac był – jak zwykle – bardzo wysoki”.

Laureatkom serdecznie gratulujemy!