Dotacje dla rolnictwa

19.10.2021

Dotacje dla rolnictwa

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa  informuje, że w najbliższą środę 20 października br. odbędzie się webinarium informacyjne dla rolników „Dotacje dla rolnictwa”.

W trakcie webinarium eksperci z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa, Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Grupy AZOTY omówią bieżące działania skierowane do rolników.

 

Webinarium organizują Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa wraz z Parlamentarnym Zespołem ds. Rozwoju i Wsparcia Przedsiębiorstw.

W naszym województwie udział wezmą Prezes ARiMR wraz z współpracownikami oraz Posłowie na Sejm RP: Katarzyna Sójka, Marcin Porzucek i Zbigniew Hoffmann.

 

Podobnie jak poprzednie, e-spotkanie obędzie się z użyciem aplikacji MS TEAMS. Osoby, które chcą wziąć w nim udział, mogą zrobić to korzystając z linków, które znajdują się na stronie: https://webinar.arimr.gov.pl/

Zainteresowani będą mogli w nim uczestniczyć również w wybranych placówkach Agencji. Rolnicy, którzy nie mają komputerów lub dostępu do internetu, a chcieliby wziąć udział w webinarium, proszeni są o skontaktowanie się ze swoim oddziałem regionalnym lub biurem powiatowym.

 

 

 

Biuro Powiatowe w Lesznie

Wielkopolski Oddział Regionalny

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

Ul. Kurpińskiego 6, 64-100 Leszno

Tel. 65-52 63 823 IP 69263

www.gov.pl/arimr