Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

19.06.2018

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Lesznie zapraszamy na bezpłatne spotkanie informacyjne, którego celem jest przedstawienie możliwości pozyskania dofinansowania na kształcenie osób fizycznych chcących rozwijać swoje umiejętności i kompetencje a także pracowników i właścicieli firm. Podczas wydarzenia omówione zostaną m.in. tematy:

Baza Usług Rozwojowych to rewolucyjne na europejskim rynku HR interaktywne narzędzie. Dzięki jego funkcjonalnościom firmy szkoleniowe i doradcze uzyskują bezpłatną możliwość zaprezentowania swojej oferty, a przedsiębiorcy sektora MSP mogą wyszukać bądź zamówić (sprofilowane według swoich potrzeb) szkolenia, doradztwo, coaching itd.

Pożyczki na kształcenie to pilotażowe narzędzie Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju przeznaczone dla osób pełnoletnich, bez względu na wiek, status na rynku pracy.  Wsparcie można przeznaczyć na studia podyplomowe, kursy.

Cyfrowa Wielkopolska to projekt, którego celem jest aktywizacja osób powyżej 65 roku życia w obszarze kompetencji cyfrowych poprzez działania szkoleniowe oraz animacyjne. Program ten umożliwia każdemu uczestnikowi projektu nabycie bardzo praktycznych umiejętności obsługi internetu, komputera, telefonu, tabletu i innych urządzeń IT.

Spotkanie odbędzie się we wtorek 26 czerwca 2018r., w godzinach od 10:00 do 12:00 w Stacji Biznes. Strefa kreatywna, pl. Metziga 1, 64-100 Leszno.

Zgłoszenia na spotkanie przyjmuje Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Lesznie pod numerem telefonu 65 525 69 66 lub na adres e-mail: leszno.fe@wielkopolskie.pl

Zgłoszenia będą przyjmowane do 25 czerwca 2018 r., do godziny 15:00.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ilość miejsc ograniczona, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku osób z niepełnosprawnościami, prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania.

Organizator 

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich
Starostwo Powiatowe w Lesznie
pl. Kościuszki 4b, 64-100 Leszno
tel.: 65 525 69 66, 65 529 68 06
e-mail: leszno.fe@wielkopolskie.pl