Newsletter

chcesz otrzymywać wiadomości o nowościach? zostaw nam swój email!



 

Wybory sołeckie

11.02.2019 15:28

 

L.p.

 

Sołectwo

 

Dzień i godzina

 

Miejsce zebrania

 

Przewodniczący zebrania

 

 

1.

 

 

 

Sołectwo Przybiń

 

 

 

27.02.2019r. (środa)

godz. 18.00

 

 

 

świetlica wiejska

 

Przewodniczący Rady Miejskiej Rydzyny 
Pan Roman Skiba

 

Protokołuje:

Patrycja Wdowiak

 

 

2.

 

 

Sołectwo Kłoda

 

 

28.02.2019r. (czwartek)

godz. 18:00

 

 

świetlica wiejska

 

Przewodniczący Rady Miejskiej Rydzyny 
Pan Roman Skiba

 

Protokołuje:

Patrycja Wdowiak

   3.

Sołectwo Jabłonna

 

11.03.2019r. (poniedziałek)

godz. 19:00

 

świetlica wiejska

 

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Rydzyny 
Pan Marcin Urbanowicz

 

Protokołuje:

Patrycja Wdowiak

4.

Sołectwo Robczysko

 

15.03.2019r. (piątek)

godz. 19:00

świetlica wiejska

Przewodniczący Rady Miejskiej Rydzyny 
Pan Roman Skiba

 

Protokołuje:

Patrycja Wdowiak

    5.

Sołectwo Tworzanki

16.03.2019r.

(sobota)

godz. 18.00

 

 

mieszkanie sołtysa

 

 

Przewodniczący Rady Miejskiej Rydzyny 
Pan Roman Skiba

 

Protokołuje:

Patrycja Wdowiak

6.

Sołectwo Nowa Wieś

19.03.2019r.

(wtorek)

godz.19:00

 

świetlica wiejska

 

 

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Rydzyny 
Pan Marcin Urbanowicz

 

Protokołuje:

Patrycja Wdowiak

7.

Sołectwo Kaczkowo

 

 

20.03.2019r.

(środa)

godz.18:00

 

 

świetlica wiejska

 

 

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Rydzyny 
Pan Leszek Skrobała

 

Protokołuje:

Patrycja Wdowiak

8.

Sołectwo Lasotki

 

 

21.03.2019r.

(czwartek)

godz. 18:00

 

 

świetlica wiejska

 

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Rydzyny 
Pan Leszek Skrobała

 

Protokołuje:

Patrycja Wdowiak

9.

Sołectwo Tworzanice

 

02.04.2019r.

(wtorek)

godz. 16:00

 

 

świetlica wiejska

 

Przewodniczący Rady Miejskiej Rydzyny 
Pan Roman Skiba

 

Protokołuje:

Patrycja Wdowiak

 

10.

Sołectwo Rojęczyn

 

05.04.2019r.

(piątek)

godz. 18:00

 

świetlica wiejska

 

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Rydzyny 
Pan Leszek Skrobała

 

Protokołuje:

Patrycja Wdowiak

11.

Sołectwo Augustowo

 

 

12.04.2019r.

(piątek)

godz. 18:00

 

 

mieszkanie sołtysa

 

 

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Rydzyny 
Pan Leszek Skrobała

 

Protokołuje:

Patrycja Wdowiak

12.

Sołectwo Moraczewo

15.04.2019r. (poniedziałek)

godz. 19:00

 

świetlica wiejska

 

Przewodniczący Rady Miejskiej Rydzyny 
Pan Roman Skiba

 

Protokołuje:

Patrycja Wdowiak

13.

Sołectwo Dąbcze

 

16.04.2019r.

(wtorek)

godz. 18:30

 

świetlica wiejska

 

 

Przewodniczący Rady Miejskiej Rydzyny 
Pan Roman Skiba

 

Protokołuje:

Patrycja Wdowiak

14.

Sołectwo Tarnowa Łąka

25.04.2019r.

(czwartek)

godz. 19:00

świetlica wiejska

 

 

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Rydzyny 
Pan Marcin Urbanowicz

 

Protokołuje:

Patrycja Wdowiak

 

15.

Sołectwo Maruszewo

 

29.04.2019r.

(poniedziałek)

godz. 19.00

 

świetlica wiejska

w Tworzanicach

 

Przewodniczący Rady Miejskiej Rydzyny 
Pan Roman Skiba

 

Protokołuje:

Patrycja Wdowiak

16.

Sołectwo Pomykowo

 

30.04.2019r.

(wtorek)

godz. 19.00

 

świetlica wiejska

 

 

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Rydzyny 
Pan Marcin Urbanowicz

 

Protokołuje:

Patrycja Wdowiak

17.

Samorząd Mieszkańców Rydzyny

 

26.04.2019r.

(piątek)

godz. 18.00

 

Hala Sportowa Rydzyna

 

 

Przewodniczący Rady Miejskiej Rydzyny 
Pan Roman Skiba

 

Protokołuje:

Patrycja Wdowiak

 

wróć

Życzenia Świąteczne